Οι μεγάλοι νικητές των Critics Choice Super Awards 2020

από Chris
166 προβολές

Τα Critics Choice Super Awards 2020 ολοκληρώθηκαν και παρακάτω σας έχουμε τους μεγάλους νικητές. Ανάμεσα τους θα βρείτε αγαπημένες σειρές όπως Vikings,The Mandalorian, The Boys και BoJack Horseman. Δείτε τους τηλεοπτικούς νικητές αναλυτικά:

Καλύτερη σειρά δράσης

9-1-1 (Fox)
Hanna (Amazon)
Hunters (Amazon)
S.W.A.T. (CBS)
Vikings (History)– Νικητής
Warrior (Cinemax)

Καλύτερος ηθοποιός σε σειρά δράσης

Daveed Diggs – Snowpiercer (TNT)– Νικητής
Andrew Koji – Warrior (Cinemax)
Logan Lerman – Hunters (Amazon)
Alexander Ludwig – Vikings (History)
Shemar Moore – S.W.A.T. (CBS)
Al Pacino – Hunters (Amazon)

Καλύτερη ηθοποιός σε σειρά δράσης

Angela Bassett – 9-1-1 (Fox)– Νικήτρια
Jennifer Connelly – Snowpiercer (TNT)
Esme Creed-Miles – Hanna (Amazon)
Mireille Enos – Hanna (Amazon)
Katheryn Winnick – Vikings (History)
Alison Wright – Snowpiercer (TNT)

Καλύτερη Animated σειρά

Archer (FXX)
BoJack Horseman (Netflix)-Νικητης
Big Mouth (Netflix)
Central Park (Apple TV+)
Harley Quinn (HBO Max)
Rick and Morty (Adult Swim)
Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)

Καλύτερος Voice Actor σε Animated σειρά

Will Arnett – BoJack Horseman (Netflix)– Νικητής
H. Jon Benjamin – Archer (FXX)
Nick Kroll – Big Mouth (Netflix)
John Mulaney – Big Mouth (Netflix)
Jack Quaid – Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)
Justin Roiland – Rick and Morty (Adult Swim)
J.B. Smoove – Harley Quinn (HBO Max)

Καλύτερη Voice Actress σε Animated σειρά

Kaley Cuoco – Harley Quinn (HBO Max)– Νικήτρια
Tawny Newsome – Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)
Maya Rudolph – Big Mouth (Netflix)
Amy Sedaris – BoJack Horseman (Netflix)
Aisha Tyler – Archer (FXX)
Jessica Walter – Archer (FXX)

Καλύτερη υπέρ ηρωική σειρά

The Boys (Amazon)– Νικήτρια
DC’s Legends of Tomorrow (The CW)
Doom Patrol (DC Universe and HBO Max)
The Flash (The CW)
Lucifer (Netflix)
The Umbrella Academy (Netflix)

Καλύτερος ηθοποιός σε υπέρ ηρωική σειρά

Jon Cryer – Supergirl (The CW)
Tom Ellis – Lucifer (Netflix)
Grant Gustin – The Flash (The CW)
Antony Starr – The Boys (Amazon)-Νικητης
Karl Urban – The Boys (Amazon)
Cress Williams – Black Lightning (The CW)

Καλύτερη ηθοποιός σε υπέρ ηρωική σειρά

Melissa Benoist – Supergirl (The CW)
Aya Cash – The Boys (Amazon)– Νικήτρια
Diane Guerrero – Doom Patrol (DC Universe and HBO Max)
Elizabeth Marvel – Helstrom (Hulu)
Lili Reinhart – Riverdale (The CW)
Cobie Smulders – Stumptown (ABC)

Καλύτερη Horror σειρά

Evil (CBS)
The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Lovecraft Country (HBO)– Νικήτρια
The Outsider (HBO and MRC Television)
Supernatural (The CW)
The Walking Dead (AMC)

Καλύτερος ηθοποιός σε Horror σειρά

Jensen Ackles – Supernatural (The CW)– Νικητής
Mike Colter – Evil (CBS)
Michael Emerson – Evil (CBS)
Jonathan Majors – Lovecraft Country (HBO)
Ben Mendelsohn – The Outsider (HBO and MRC Television)
Jared Padalecki – Supernatural (The CW)
Michael K. Williams – Lovecraft Country (HBO)

Καλύτερη ηθοποιός σε Horror σειρά

Natalie Dormer – Penny Dreadful: City of Angels (Showtime)
Cynthia Erivo – The Outsider (HBO and MRC Television)
Katja Herbers – Evil (CBS)
T’Nia Miller – The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Wunmi Mosaku – Lovecraft Country (HBO)
Victoria Pedretti – The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Jurnee Smollett – Lovecraft Country (HBO)– Νικήτρια

Καλύτερη Sci-Fi/φαντασίας σειρά

The Mandalorian (Disney+)-Νικητρια
Outlander (Starz)
Raised by Wolves (HBO Max)
Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Star Trek: Picard (CBS All Access)
Upload (Amazon)
What We Do in the Shadows (FX)

Καλύτερος ηθοποιός σε Sci-fi/φαντασίας σειρά

Robbie Amell – Upload (Amazon)
Travis Fimmel – Raised by Wolves (HBO Max)
Sam Heughan – Outlander (Starz)
Kayvan Novak – What We Do in the Shadows (FX)
Pedro Pascal – The Mandalorian (Disney+)
Nick Offerman – Devs (FX on Hulu)
Patrick Stewart – Star Trek: Picard (CBS All Access)-Νικητης

Καλύτερη ηθοποιός σε Sci-fi/φαντασίας σειρά

Caitriona Balfe – Outlander (Starz)
Amanda Collin – Raised by Wolves (HBO Max)
Natasia Demetriou – What We Do in the Shadows (FX) – Νικήτρια
Sonequa Martin-Green – Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Thandie Newton – Westworld (HBO)
Hilary Swank – Away (Netflix)
Jodie Whittaker – Doctor Who (BBC America)

Καλύτερος κακός σε σειρά

Tom Ellis – Lucifer (Netflix)
Abbey Lee – Lovecraft Country (HBO)
Samantha Morton – The Walking Dead (AMC)
Sarah Paulson – Ratched (Netflix)
Antony Starr – The Boys (Amazon) – Νικητής
Finn Wittrock – Ratched (Netflix)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

guest
0 Σχόλια
Inline Feedbacks
Δείτε όλα τα Σχόλια

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Αν συνεχίσετε σημαίνει πως αποδέχεστε την Πολιτική Απορρήτου και τους Όρους Χρήσης μας. Αποδέχομαι Διαβάστε Περισσότερα